IREST - Realitní software Kompletní řešení

Často kladené dotazy


Jsem majitel realitní kanceláře, jaké výhody mi přináší tento realitní software IREST?

IREST Vám především zefektivní obchodování mezi ostatními realitními kancelářemi či dalšími partnery. Další výhody spočívají v dokonalém sledování činnosti jednotlivých uživatelů. Máte neustále kontrolu nad tím, co se děje ve Vaší kanceláři, jaký je finanční objem nasmlouvaných zakázek včetně podílu provize pro makléře či jaká je efektivita Vámi utracených peněz na marketing jednotlivých zakázek. Vše co Vás zajímá Vám umožníme sledovat.

V čem je tento realitní software IREST lepší než ostatní softwary?

Při vývoji IRESTu jsme spolupracovali s několika realitními kancelářemi a developery a především jsme IREST vyvíjeli tak, aby byl co nejjednodušší na obsluhu. Zjistili jsme, jak moc je pro makléře důležité propojení veškerých jednání s kalendářem, což umožňuje efektivní plánování schůzek. Přesto hlavní výhoda spočívá v tom, že se nejedná o instalovanou aplikaci, a díky tomu se můžete nacházet kdekoliv a vždy máte svá data u sebe. Je jedno zda trávíte čas na dovolené či jste zrovna na schůzce u klienta, vždy se můžete podívat na aktuální nabídku, poptávku či jiná data, která Vás zajímají. Vašim makléřům umožníte pracovat odkudkoliv a tudíž jim dáte možnost neustále pracovat na svých zakázkách a tím se zvýší i objem Vašich realizovatelných obchodů.

Jaké jsou další náklady na provoz IRESTu kromě měsíčního poplatku?

Žádné další náklady již nejsou. Platíte pouze měsíční poplatek. Co se stane v případě, že nezaplatím za používání aplikace? Tyto nepříjemné záležitosti řeší platné Všeobecné obchodní podmínky. V případě že neuhradíte měsíční poplatek ani po výzvě, jsme nuceni Vám omezit placený přístup ve Vaší objednané verzi. Budete moci pouze využívat bezplatnou verzi, z které je možné si stáhnout kompletní databázi. */ ?>

Mohu si stáhnout databázi se svými daty?

Ano, databázi si můžete kdykoliv stáhnout. Data jsou ve formátu XML a můžete je použít pro převod do jiné aplikace.

Proč bych si měl vybrat zrovna tento realitní software IREST?

Neustále aktualizujeme software na základě Vašich požadavků - realitních kanceláří. Umožníme Vám obchodovat mezi kanceláři za předem jasných podmínek. Dále je zde nespočet ostatních výhod, proto Vám doporučujeme, abyste se sami přesvědčili o výhodách na nezávazné prezentaci, která nebude trvat déle než hodinu.

Co mám udělat pro to, abych se mohl s realitním softwarem IREST blíže seznámit?

Stačí si domluvit prezentaci aplikace na telefonním čísle 225 378 443 nebo na emailu prezentace@irest.cz. Do 48 hodin se Vám ozve náš obchodní zástupce a domluví se s Vámi na termínu prezentace.

Domluvte si schůzku Technická podpora
VÝHODY | CENÍK | DEMOVERZE | FAQ | KONTAKTY | Ochrana osobních údajů
© DALTEN media s.r.o. tel.: +420 734 422 098, Fax: +420 225 378 435 e-mail: info@irest.cz
IREST je registrovanou značkou společnosti DALTEN media s.r.o.
Společnost DALTEN media s.r.o., se sídlem Na Harfě 935/5c, Vysočany, 190 00 Praha 9, IČ: 27135306 je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 98915. Základní kapitál: 400 000,- Kč
[173]
* akce platí při objednávce na 12 měsíců
* ceny bez DPH.